V Turniej Rodzinny

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Zielonej Górze uprzejmie informuje, że w dniu 25 września 2011 r. zorganizowane zostaną spławikowe zawody wędkarskie

V Turniej Rodzinny

W zawodach udział biorą 3-osobowe drużyny kół i klubów wędkarskich składające się z zawodników spokrewnionych ze sobą (np. ojciec, matka i syn (córka), dziadek, ojciec i wnuk (wnuczka), trzech braci (sióstr), ojciec i dwóch synów, ojciec syn i córka, ojciec (matka syn i synowa, ojciec (matka) córka i zięć, mąż, żona i teść (teściowa) - (bez szwagrów i szwagierek).

Drużyna łowić będzie na jednej wylosowanej główce na Odrze, w ekipie przynajmniej 1 osoba musi posiadać kartę wędkarską i uprawnienia na połów ryb na wodach PZW naszego Okręgu.

Opłata startowa od drużyny wynosi 30 zł i jest płatna przy rejestracji ekip.

Dla 3 pierwszych drużyn zostaną ufundowane puchary, a dla 6 najlepszych ekip nagrody w postaci bonów towarowych.

Dla wszytskich uczestników imprezy przewidziany jest posiłek.

Zbiórka uczestników do godziny 8.00 przy nowym porcie w Krośnie Odrzańskim, gdzie zlokalizowany zostanie sekretariat imprezy.

Uwaga: drużyna musi liczyć 3 osoby, dla potwierdzenia pokrewieństwa prosimy zabrać na imprezę dokumenty tożsamości.

Program minutowy.

godzina:

- do 8.00 - zbiórka uczestników

8.00 - 8.15 - otwarcie imprezy

8.15 - 8.30 - losowanie stanowisk (główek)

8.30 - 10.00 - przygotowanie do zawodów

10.00 - 13.00 - zawody wędkarskie