Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

Złota Rybka - wyniki indywidualne

 

Lp. Imię i nazwisko Koło PZW Punkty Uwagi
1. Michał Majorek Zielona Góra 12 21.260 x
2. Zygmunt Gorzelańczyk Żary 2 12.520 x
3. Bogdan Kołodziej Żary 1 12.260 x
4. Przemysław Babij Kożuchów 2 8.940 x
5. Michał Gnyp Brody Sulech. 8.760 x
6. Jan Matejko Żary 1 7.140 x
7. Jan Małysz Dębno 3 7.010 x
8. Piotr Pokorski Nowa Sól 2 6.400 x
9. Paweł Stróżyk Zielona Góra 10 5.280 x
10. Andrzej Jędrzejewski Krosno 3 5.140 x
11. Jerzy Kozłowski Brody Sulech. 5.100 x
12. Zdzisław Mazurek Gęstowice 5.080 x
13. Błażej Brykowicz Tuplice 5.060 x
14. Sławomir Rzeszutek Zielona Góra 29 5.050 x
15. Jarosław Śpiewak Zielona Góra 12 4.960 x
16. Paweł Cieślarczyk Krosno 1 4.800 x
16. Krzysztof Rychlicki Krosno 1 4.480 x
18. Adam Walenciak Krosno 1 4.240 x
19. Andrzej Kamiński Krosno 4 4.220 x
20. Jan Czekański Stary Kisielin 4.120 x
21. Damian Tymiński Zielona Góra 10 4.060 x
22. Stanisław Lichodziejewski Żary 2 4.000 x
23. Henryk Musiałowski Gęstowice 3.940 x
24. Bogusław Maciołek Łagów 3.840 x
25. Mirosław Drewka Zielona Góra 16 3.800 x
26. Czesław Kulik Żary 1 3.610 x
27. Kazimierz Kitka Zielona Góra 12 3.540 x
28. Grzegorz Stróżniak Krosno 4 3.540 x
29. Patryk Błaszczak Lubsko 3 3.520 x
30. Leszek Stróżniak Krosno 3 3.480 x
31. Jerzy Libert Nowa Sól 5 3.360 x
31. Dawid Tymiński Zielona Góra 10 3.360 ex.
33. Mieczysław Krugliński Krosno 3 3.340 x
34. Tomasz Batura Nowa Sól 7 3.300 x
35. Tadeusz Błaszczak Lubsko 3 3.280 x
36. Stanisław Rygiel Gęstowice 3.200 x
37. Jan Faściszewski Siedlisko 3.160 x
38. Zdzisław Bazela Żary 1 3.060 x
38. Wiesław Kaszany Krosno 3 3.060 ex.
40. Marcin Rabelski Nowogród Bob. 2 3.040 x
41. Zdzisław Józefowicz Lubsko 1 3.000 x
42. Krzysztof Walkowiak Zielona Góra 5 2.980 x
43. Zbigniew Górny Sława 2.900 x
44. Jacek Gawron Nowa Sól 5 2.880 x
44. Andrzej Gagatek Czerwieńsk 1 2.880 ex.
46. Tadeusz Borkowski Nowa Sól 2 2.860 x
47. Józef Stróż Lubsko 3 2.840 x
47. Robert Kucharski Lubsko 1 2.840 ex.
49. Dariusz Turkowski Zielona Góra 13 2.720 x
50. Wiesław Kokowicz Zielona Góra 10 2.680 x
51. Mariusz Kulik Łęknica 2.660 x
52. Henryk Jagoda Kargowa 1 2.480 x
53. Marian Domański Zielona Góra 10 2.440 x
54. Andrzej Mierziak Nowa Sól 5 2.340 x
55. Dariusz Rojek Siedlisko 2.300 x
56. Krzysztof Sendłak Łęknica 2.240 x
57. Waldemar Rzeszutek Zielona Góra 29 2.220 x
57. Jerzy Legun Bobrowice 2.220 ex.
59. Kazimierz Błaszyk Nowa Sól 4 2.200 x
60. Andrzej Siniawski Stary Kisielin 2.180 x
61. Steffen Gorich Eusenhuttenstadt 2.080 x
62. Tomasz Ropicki Żary 2 2.000 x
63. Henryk Suszycki Żagań 2 1.980 x
64. Leszek Rutkowski Zielona Góra 13 1.960 x
65. Andrzej Kurulowicz Zielona Góra 10 1.940 x
66. Szymon Ciesielski Żary 1 1.920 x
66. Waldemar Bernacki Czerwieńsk 1 1.920 ex.
68. Przemysław Stefański Czerwieńsk 1 1.900 x
69. Arkadiusz Fleszer Zielona Góra 10 1.880 x
70. Roman Szacz Gęstowice 1.840 x
71. Jerzy Łapacz Nowa Sól 1 1.810 x
72. Mieczysław Budziński Sianiawa 1.800 x
73. Bogusław Makowicz Żary 4 1.760 x
74. Stanisław Poźniak Czerwieńsk 1 1.720 x
75. Mirosław Gbiorczyk Czerwieńsk 1 1.680 x
75. Zygmunt Jękot Kożuchów 2 1.680 ex.
77. Ryszard Szabatowski Krosno 3 1.640 x
78. Sławomir Walkowiak Zielona Góra 5 1.620 x
78. Czesław Walczyk Żary 1 1.620 ex.
80. Jan Łuczak Krosno 4 1.600 x
81. Sławomir Roszak Nowa Sól 7 1.580 x
82. Mirosław Oleszek Zielona Góra 56 1.560 x
83. Stanisław Kuziów Szprotawa 1.550 x
84. Grzegorz Rutkowski Lubsko 1 1.480 x
85. Zenon Dudek Zielona Góra 27 1.460 x
86. Henryk Horodyniec Nowa Sól 3 1.360 x
86. Tomasz Błaszczuk Żagań 2 1.360 ex.
88. Bogusław Sklepowicz Żary 4 1.320 x
88. Wojciech Liczbiński Gubin 2 1.320 ex.
90. Jarosław Warszawski Czerwieńsk 1 1.300 x
90. Marek Kaiser Żary 1 1.300 ex.
92. Łukasz Adamczak Zielona Góra 1 1.280 x
92. Marek Flieger Nowa Sól 2 1.280 ex.
94. Przemysław Dysiewicz Nowa Sól 4 1.260 x
95. Mirosław Robazel Otyń 1.220 x
96. Roman Gąsior Gubin 1 1.200 x
97. Mariusz Jezierski Zielona Góra 16 1.180 x
98. Piotr Mielcarz Nowa Sól 5 1.140 x
98. Jan Samek Bobrowice 1.140 x
100. Jarosław Latosi Zielona Góra 10 1.120 x
100. Zygmunt Greczyn Nowa Sól 5 1.120 ex.





Wyniki indywidualne "49 Złota Rybka" - kobiety
5.06.2011r. Bóbr - Raduszec Stary
Lp. Imię i nazwisko Koło PZW Punkty Uwagi
1. Beata Szulczewska Tuplice 4.200 x
2. Eugenia Gola Krosno 4 1.850 x
3. Grazyna Kwietniewska Krosno 1 1.750 x
4. Lucyna Krot Żary 1 1.440 x
5. Jadwiga Zając Krosno 3 1.420 x





Wyniki indywidualne "49 Złota Rybka" - juniorzy
5.06.2011r. Bóbr - Raduszec Stary
Lp. Imię i nazwisko Koło PZW Punkty Uwagi
1. Maciej Kardasz Tuplice 3.760 x
2. Łukasz Szkudlarek Czerwieńsk 1 3.220 x
3. Grzegorz Jurojć Bobrowice 2.170 x
4. Mateusz Suszycki Żagań 2 1.470 x
5. Dawid Okrągły Lubsko 1 680 x
6. Krystien Kowalczyk Lubsko 1 170 x





Wyniki indywidualne "49 Złota Rybka" - kadeci do 12 lat
5.06.2011r. Kanał Odrzański - Krosno Odrzańskie
Lp. Imię i nazwisko Koło PZW Punkty Uwagi
1. Dawid Karpowski Krosno 3 660 x
2. Bartosz Holak Zielona Góra 20 520 x
3. Kewin Budziński Nowa Sól 5 480 x
4. Maciej Lipnicki Dychów 460 x
5. Mateusz Kosieliński Zielona Góra 10 420 x
6. Arkadiusz Charczuk Zielona Góra 20 120 x
7. Bartosz Bzowy Krosno 4 0 x





Wyniki indywidualne "49 Złota Rybka" - kadeci do 16 lat
5.06.2011r. Kanał Odrzański - Krosno Odrzańskie
Lp. Imię i nazwisko Koło PZW Punkty Uwagi
1. Szymon Jurek Otyń 900 x
2. Jakub Holak Zielona Góra 20 800 x
3. Adrian Polakowski Krosno 1 400 x
4. Janusz Rubaszewski Krosno 1 280 x
5. Michał Garczyński Radnica 220 x
6. Dorian Włodarczyk Krosno 3 160 x
6. Mirosław Żebrowski Krosno 1 160 ex.
8. Izabela Zając Krosno 3 120 x
9. Michał Głowala Sława 100 x
10. Aron Klabisz Krosno 3 60 x
11. Dorian Czapliński Krosno 3 40 x
11. Mariusz Domański Zielona Góra 20 40 x

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin