Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

Wyniki zawodów spławikowych "Open - otwarcie sezonu"

Lp.    Imię i  Nazwisko      Klub/Koło PZW    
   Sektor       Waga       Miejsce sektorowe       Miejsce końcowe       Punkty       Uwagi   
1.    Paweł Połczyński   Zielona Góra 13                     
   2  
   5425  
   1
   1
   25  
   x  
2.    Wojciech Liczbiński   PKM Gubin      1  
   2915  
   1
   2
   22  
   x  
3.    Tomasz Król   Zielona Góra 1      2  
   5380  
   2
   3
   20  
    x   
4.    Paweł Stróżyk   Zielona Góra 10      1  
   2690  
   2
   4
   18  
    x   
5.    Dariusz Antecki   Zielona Góra 1      2  
   5160  
   3
   5
   16  
    x   
6.    Damian Tymiński   Zielona Góra 10      1   
   2470  
   3
   6
   15  
    x   
7.    Tomasz Mikołajczak   Zielona Góra 2      2  
   3475  
   4
   7
   14  
    x   
8.    Mariusz Brzeziński   Zielona Góra 13      1  
   2305  
   4
   8
   13  
   x  
9.    Waldemar Kołacki   Zielona Góra 13      2  
   3330  
   5
   9
   12  
    x   
10.    Dawid Tymiński   CSV      1  
   2110  
   5
   10
   11  
   x  
11.    Sylwester Furman   Zielona Góra 10      2  
   3250  
   6
   11
   10  
   x  
12.    Andrzej Jędrzejewski   Krosno Odrz. 3      1  
   1605  
   6
   12
   9  
   x  
13.    Beata Szulczewska   Tuplice      2  
   3195  
   7
   13
   8   
   x  
14.    Michał Majorek   Zielona Góra 12      1  
   1565  
   7
   14
   7  
   x  
15.    Zygmunt Gorzelańczyk    Żary 2      2  
   3120  
   8
   15
   6  
   x  
16.    Janusz Kowalczyk   Iłowa      1   
   1495  
   8
   16
   5  
   x  
17.    Grzegorz Rusek   Iłowa      2  
   2900  
   9
   17
   4  
   x  
18.    Bogusław Jurek   CSV      1  
   1380  
   9
   18
   3  
   x  
19.    Eugenisz Potworowski   Wolsztyn      2  
   2460  
   10
   19
   2  
   x  
20.    Dariusz Czarny   Zielona Góra 9      1  
   1165  
   10
   20
   1  
   x  
21.    Mirosław Robazel   CSV      2  
   2330  
   11
   x
   x  
   x  
22.    Rafał Dziemidowicz   Gęstowice      1  
   1105  
   11
   x
   x  
   x  
23.    Zbigniew Trubiłowicz   Zielona Góra 1      2  
   2270  
   12
   x
   x  
   x  
24.    Dawid Przyślak   Zielona Góra 9      1  
   1005  
   12
   x
   x  
   x  
25.    Jerzy Nems   Iłowa      2  
   2205  
   13
   x
   x  
   x  
26.    Arnold Korona   PKM Gubin      1  
   915  
   13
   x
   x  
   x  
27.    Tomasz Bezak   Bobrowniki      2   
   2070  
   14
   x
   x  
   x  
28.    Andrzej Roszak   Wolsztyn      1   
   870  
   14
   x
   x  
   x  
29.    Ryszard Szymański   Zielona Góra 10      2  
   1770  
   15
   x
   x  
   x  
30.    Henryk Suszycki   Żagań 2      1  
   865  
   15
   x
   x  
   x  
31.    Piotr Szulczewski   Tuplice      2  
   1440  
   16
   x
   x  
   x  
32.    Henryk Jagoda   Kargowa 1      1  
   810  
   16
   x
   x  
   x  
33.    Roman Ratajszczak   Zielona Góra 56      2  
   1340  
   17
   x
   x  
   x  
34.    Henryk Musiałowski   Gęstowice      1  
   670  
   17
   x
   x  
   x  
35.    Michał Gryp   Brody Sul.      2  
   1210  
   18
   x
   x  
   x  
36.    Jacek Walczak   Bobrowniki      1  
   470  
   18
   x
   x  
   x  
37.    Stanisław Rygiel   Gęstowice      1  
   260  
   19
   x
   x  
   x  

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin