Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Pobieranie zezwoleń w ramach Porozumienia Strefy I

Informujemy, że ze względu na obowiązującą pandemie oraz konieczność stosowania się do reżimu sanitarnego w Kołach PZW nie są rozprowadzane bezpłatne zezwolenia dla wędkarzy przynależących do Okręgów Porozumienia Strefy I.

Wędkarze Okręgu PZW w Zielonej Górze chcąc wędkować na wodach Okręgów Strefy I (Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych). Mogą pobrać zezwolenie elektroniczne na stronie www danego Okręgu za pomocą platformy e-zezwolenia.

 


Jelenia Góra -> http://www.pzw.org.pl/jeleniagora/cms/15393/_e_zezwolenia


Legnica -> http://www.pzw.org.pl/legnica/cms/27384/ezezwolenia


Wałbrzych -> http://www.pzw.org.pl/walbrzych/cms/27311/ezezwolenia

 


Zezwolenie internetowe z wyżej wymienionych okręgów zabezpieczone jest indywidualnym kodem QR. Pobierając zezwolenie należy podać imię i nazwisko, numer karty wędkarskiej, numer legitymacji członkowskiej oraz numer zezwolenia macierzystego Okręgu na 2021 rok (lub numer transakcji w przypadku zakupu e-zezwolenia).


Członkowie Okręgów Strefy I chcący pobrać zezwolenie na wody Okręgu Zielona Góra mogą to zrobić elektronicznie za pomocą platformy e-zezwolenie w macierzystym okręgu np. wyżej wymienione platformy lub wysłać do nas wiadomość mailową na adres zezwolenia@pzw.zgora.pl wraz z załącznikami:


- zdjęcie legitymacji członkowskiej (strona gdzie jest imię i nazwisko oraz nr legitymacji)
- zdjęcie potwierdzające opłacenie składki PEŁNEJ (strona z wklejonymi znakami lub inny dokument jeżeli opłacane było drogą elektroniczną)
- zdjęcie z widocznym numerem karty wędkarskiejDane przesłane w ten sposób nie będą magazynowane a posłużą tylko do weryfikacji prawidłowości nabycia prawa do otrzymania darmowego zezwolenia w ramach Porozumienia Strefy I. Ze względu na okres długiego weekendu zezwolenia będą wysyłane od 4 stycznia 2021 r.Przypominamy, że warunkiem korzystania z bezpłatnego zezwolenia na wędkowanie w Okręgach Strefy I jest wniesienie PEŁNEJ składki na ochronę i zagospodarowanie wód!

Podczas amatorskiego połowu ryb wędkarz musi posiadać przy sobie kartę wędkarską, legitymację członkowską oraz zezwolenie na amatorski połów ryb. We wszystkich Okręgach obowiązuje rejestracja połowu ryb, dlatego zezwolenie otrzymane elektronicznie należy wydrukować oraz stosować się do zasad obowiązujących w danym okręgu.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin