Nasi reprezentanci na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Wędkarskich - "Wenecja 2020"

Mimo pandemii jaka panuje obecnie w Polsce w dniach 11-13 września 2020 r. przy zachowaniu reżimu sanitarnego udało się zorganizować Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Sportach Wędkarskich - Wenecja 2020 r., która organizowana została przez Radę ds. Młodzieży przy Zarządzie Głównym.

Podczas tej Olimpiady reprezentowały nas dwie drużyny. Pierwsza drużyna zajęła piąte a druga jedenaste miejsce na dwadzieścia drużyn z trzynastu okręgów.

Bardzo ładnie indywidualnie zaprezentowali się: Krzysztof Ksiuk, który zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej w kategorii U14, oraz Klaudia Szczerbata, która zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej w kategorii U16.

BRAWOOOO! GRATULUJEMY !

Reprezentowali nas:

Drużyna I:

Mikołaj Marciniak - Kat. U12 - Koło PZW nr 1 w Lubsku, VIII miejsce w klasyfikacji indywidualnej

Krzysztof Ksiuk - Kat . U14 - Koło PZW nr 1 w Lubsku, I miejsce w klasyfikacji indywidualnej

Kacper Karpiński - Kat. U16 - Koło PZW nr 27 w Zielonej Górze, XII miejsce w klasyfikacji indywidualnej

Druzyna II:

Bartosz Szymczak - U12 - Koło PZW nr 1 w Lubsku, XIII miejsce w klasyfikacji indywidualnej

Szymon Kubat - U14 - Koło PZW nr 8 w Żarach, XV miejsce w klasyfikacji indywidualnej

Klaudia Szczerbata - U16 - Koło PZW nr 1 w Lubsku, I miejsce w klasyfikacji indywidualnej

Trenerem i kierownikiem wyjazdu z ramienia Okręgu był Grzegorz Rutkowski - Wiceprezes Zarządu Okręgu ds. Młodzieży. Każdemu zawodnikowi towarzyszył rodzic lub opiekun.

Najmłodszym uczestnikiem Olimpiady był nasz reprezentant Mikołaj Marciniak (8 lat).

Serdeczne podziękowania należą się trenerowi - kierownikowi drużyny oraz rodzicom, opiekunom i instruktorom za przygotowanie młodzieży do godnego reprezentowania Naszego Okręgu na arenie ogólnopolskiej - bez nich nie było by to możliwe. Dziękujemy !