Wyniki zawodów

Młodzieżowy Puchar Okręgu - MPO 3 - WYNIKI

Dnia 05.09.2020 r. na łowisku Stara Odra („łąki" i „leśniczówka") w miejscowości Przyborów odbyły się zawody z cyklu Młodzieżowy Puchar Okręgu - MPO 3. Zawody w ramach umowy realizacji zadania publicznego z Powiatem Nowosolskim rozegrane zostały w dwóch kategoriach wiekowych U-14 i U-18 odnotowując przy tym wzrost uczestników w kategorii U-14 zwłaszcza wśród lokalnej społeczności. Dzięki dofinansowaniu z Powiatu Nowosolskiego jak i sponsora w postaci Sklepu Wędkarskiego PPH Wędkarstwo 555 w Krośnie Odrzańskim uczestnicy zawodów mogli liczyć na atrakcyjne nagrody do losowania podczas podsumowania wyników, za co w imieniu zawodników i organizatorów serdecznie dziękujemy. Serdeczne podziękowania także dla Koła PZW w Przyborowie za przygotowanie stanowisk oraz dla wszystkich, którzy pomogli w organizacji zawodów. Dziękujemy również opiekunom zawodników, bez których uczestnictwo młodzieży w zawodach było by nie możliwe. Szczegółowe wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz wyniki drużynowe przedstawiamy poniżej w załącznikach. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętych wyników.

Do zobaczenia na zakończeniu i podsumowaniu cyklu Młodzieżowego Pucharu Okręgu w dniu 27 września 2020 r.  na zalewie „Karaś" w Lubsku - Zapraszamy !