Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zawody Karpiowe na ośrodku Nowiniec - Możliwość organizacji przez Koła PZW naszego Okręgu

W związku z planowanym zakończeniem instalacji monitoringu na ośrodku w Nowińcu, od dnia 2 sierpnia 2020 r. możliwa będzie organizacja zawodów przez koła PZW naszego Okręgu na stawie nr 3.


Zawody dopuszczane są wyłącznie w sobotę i niedzielę (bez wędkowania nocnego). Zawody w godzinach 8 - 15. Pojemność łowiska - 30 stanowisk.Zgłoszenia telefonicznie pod numerem 68 453 73 33 lub mailowo sport@pzw.zgora.pl.


Rezerwację terminów, wraz z ilością zawodników można zgłaszać od 13 lipca. W przypadku zgłoszenia się na jeden termin więcej niż jednego koła, w poniedziałek poprzedzający weekend będzie przeprowadzone otwarte losowanie (relacjonowane również na Facebooku), które koło wylosuje prawo pierwszeństwa organizacji zawodów w tym terminie. W przypadku dwóch kół zgłaszających mniej niż 15 zawodników, dopuszcza się zawody obydwu kół PZW.


Opłata za zawody - 10 zł od zawodnika płatna przez koło PZW na konto Okręgu. Każde koło może w sezonie 2020 roku zorganizować jedne zawody na Nowińcu, dając szansę dla innych kół. Regulamin korzystania z łowiska przez koła PZW ukaże się do 10 lipca br.


Nie dopuszcza się wędkowania indywidualnego i nocnego.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin