Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zawody wędkarskie - Okręgowe i Kołowe - Odwołane !

W związku z wprowadzonym stanem epidemii koronawirus Covid-19 oraz wprowadzonym zakazem grupowania się osób, a także na podstawie oficjalnej rekomendacji Polskiego Rządu oraz Ministerstwa Sportu o "odwołaniu lub przełożeniu na późniejszy termin wszelkich imprez sportowych, zgrupowań reprezentacji i wyjazdów zagranicznych" oraz zaleceń Głównego Kapitanatu Sportowego przy Zarządzie Głównym, Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Zielonej Górze w trosce o bezpieczeństwo zawodników, sędziów i organizatorów postanawia odwołać wszelkie imprezy wędkarskie wynikające z terminarza imprez Okręgu PZW w Zielonej Górze – do odwołania. Jeżeli będzie to możliwe imprezy te zostaną rozegrane w późniejszym terminie, o którym poinformujemy niezwłocznie.

 

Zakaz przeprowadzania zawodów oraz spotkań nad wodą dotyczy wszystkich (np. kluby, koła instytucje prywatne) ujętych w rejestrze zawodów wędkarskich na wodach PZW Okręg w Zielonej Górze.

 

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie i w mediach społecznościowych.

 

Dyrektor biura

Prezes ZO

Beata Gacek

Mirosław Kamiński

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin