Zawody wędkarskie - Okręgowe i Kołowe - Odwołane !

W związku z wprowadzonym stanem epidemii koronawirus Covid-19 oraz wprowadzonym zakazem grupowania się osób, a także na podstawie oficjalnej rekomendacji Polskiego Rządu oraz Ministerstwa Sportu o "odwołaniu lub przełożeniu na późniejszy termin wszelkich imprez sportowych, zgrupowań reprezentacji i wyjazdów zagranicznych" oraz zaleceń Głównego Kapitanatu Sportowego przy Zarządzie Głównym, Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Zielonej Górze w trosce o bezpieczeństwo zawodników, sędziów i organizatorów postanawia odwołać wszelkie imprezy wędkarskie wynikające z terminarza imprez Okręgu PZW w Zielonej Górze – do odwołania. Jeżeli będzie to możliwe imprezy te zostaną rozegrane w późniejszym terminie, o którym poinformujemy niezwłocznie.

Zakaz przeprowadzania zawodów oraz spotkań nad wodą dotyczy wszystkich (np. kluby, koła instytucje prywatne) ujętych w rejestrze zawodów wędkarskich na wodach PZW Okręg w Zielonej Górze.

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie i w mediach społecznościowych.

Dyrektor biura

Prezes ZO