Wędkowanie od 20 kwietnia

Zgodnie z wczorajszym komunikatem wydanym przez Prezesa Rady Ministrów, od dnia 20 kwietnia możliwe jest przemieszczanie się w celach rekreacyjnych. Takim celem, bez wątpienia, jest indywidualna wyprawa na ryby.

Należy jednak pamiętać o wszystkich zasadach bezpieczeństwa – jedziemy sami, ewentualnie z osobą ze wspólnego gospodarstwa domowego, zachowujemy dystans na parkingach i nad wodą oraz zasłaniamy usta i nos.

Udanych połowów!

Nie wykupiłeś jeszcze składki? Możesz to zrobić online: https://platnosci.pzw.zgora.pl

Istnieje możliwość opłacenia składek w postaci:

- składka członkowska + składka pełna na ochronę i zagospodarowanie wód - mężczyźni

- składka członkowska + składka pełna na ochronę i zagospodarowanie wód - kobiety

- składka członkowska + składka niepełna na ochronę i zagospodarowanie wód (bez środków pływających) - mężczyźni

- składka uzupełniająca do  środków pływających

- cegiełka - dobrowolna opłata na młodzież

Nadal pracujemy nad możliwością opłaty ulgowej.

BG