Mandaty za wędkowanie - #zostanwdomu

W związku z doniesieniami na temat karania przez policję mandatami wędkarzy nad wodą oczekujemy na stanowisko rzecznika komendy policji w Zielonej Górze.

Do tego czasu #zostanwdomu

Komentarze (16)

• Awdziej Daniel Data dodania: 6 miesięcy temu Oceń: 1 + / -

czy rzecznik komendy w Zielonej Górze ma problem z odpowiedzią i zajęciem stanowiska ?

• kaligula Data dodania: 6 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

To możemy długo czekać na odpowiedź!!!!!!

• Nowak Henryk Data dodania: 6 miesięcy temu Oceń: -1 + / -

• scania5 Data dodania: 6 miesięcy temu Oceń: 2 + / -

• thomaz666 Data dodania: 6 miesięcy temu Oceń: 9 + / -

Policja nie kara za wędkowanie tylko za nieuzasadnione wyjście z domu. PZW nie powinno pytać się rzeczników tylko bronić swoich członków, występując z pismem o unieważnienie mandatów. W innym przypadku jesteśmy członkami po to by dostawać mandaty. Podobnie jest z zaśmiecaniem brzegów mandaty dostają tylko członkowie PZW bo mają obowiązek sprzątać brzegi a biwakujący? Na jakiej zasadzie biwakują nad wodami PZW? Na nich nie ma przepisów? A my mamy obowiązek sprzątać po ich balangach.

• allp Data dodania: 6 miesięcy temu Oceń: 3 + / -

Powinien być tylko jeden zakaz. Zakaz zgromadzeń. I to by wystarczyło. A policja? Wiadomo jest podstawa bedzie karać. Ślepi jak Temida ale to nie ich symbol.

• Garmier Krzysztof Data dodania: 6 miesięcy temu Oceń: 1 + / -

Ja chodzę na rybki normalnie. Bo w domu zwariować idzie, zwłaszcza że już 4 tydzień siedzę.

• Łukasz Data dodania: 6 miesięcy temu Oceń: 1 + / -

Jesteś narwany ;) jak ja. Pozdrawiam.

• fuckforfame Data dodania: 6 miesięcy temu Oceń: 4 + / -

A jak już opłaciłem całą składkę w styczniu

• Łukasz Data dodania: 6 miesięcy temu Oceń: -1 + / -

• fuckforfame Data dodania: 6 miesięcy temu Oceń: -9 + / -

• stanlix Data dodania: 6 miesięcy temu Oceń: 4 + / -

To jest bicie piany , policja bedzie trzymac stronw tego co oglosil minister w telewizji, W piatek odpowiedzi udzielil w internecie Prezes ZG PZW ja to czytalem ze brzegi jezior, stawow, rzek nie nie sa objete zakazem przebywania. Generalnie nakazy dotycza przemieszczania sie srodkami publicznymi. ze owszem nalezy miec przy sobie niezbedne strodki typu orekawiczki maseczkaitd oraz nie przebywac w towrzystwie. Gdyby policja chciala dac mandat to odmawiac a w sadzie wygramy bo niema zakazu wedkowania.A swoja droga to w ten sposob umocza PZW kto wykupi skladki jak nie wolno bedzie na ryby jezdzic ......A policja niema co robic tylko ganiac wedkarzy watpliwa sprawa nakrecona przez media, jeden przypadek gdzie ukarali kogos kto przeszedl przez zamkniety parkj.

• eulalia Data dodania: 6 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

Konstytucja stanowi,kiedy można ograniczyć lub zabronić przemieszczania. Na tę chwilę nie może być takiego zakazu. Brak stanu wyjątkowego.

• maniek19191 Data dodania: 6 miesięcy temu Oceń: 5 + / -

Witam. Czy policja ma prawo wystawić mandat podczas wyjazdu na ryby? Czy jest przepis zakazujący łowienia ryb bo podobno policjanci biegają nawet po krzakach i "wyłapują" wędkarzy wręczając mandaty.

• Łukasz Data dodania: 6 miesięcy temu Oceń: 9 + / -

Nie przyjmować mandatów a jak coś to się odwoływać (Niech mi w sądzie pokażą przepis prawny który na dzień 05,04,2020 zabrania swobodnego poruszania się po terytorium RP). Na jakiej podstawie wprowadza się owe ograniczenia?? Jakiś stan wyjątkowy w państwie jest?? I dla czego PZW czeka na stanowisko rzecznika komendy w ZG?? Panie Kamiński macie na parterze siedziby Kancelarię Prawną niech pan idzie spytać. I niech pan opublikuje ich opinię.

• Garmier Krzysztof Data dodania: 6 miesięcy temu Oceń: 14 + / -

Jeżeli rzecznik zakaże wędkowanie złamie konstytucję i podstawowe prawa człowieka. Nie powinno byc zakazu. Wystarczy odstęp od wędkarza 10m i spokój. Jeszcze trochę to nas zamkną całkowicie jak zwierzęta w zoo.