Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Organizacja zawodów wędkarskich w związku z koronawirusem

W związku z zagrożeniem koronawirusem Covid-19 oraz na podstawie oficjalnej rekomendacji Polskiego Rządu oraz Ministerstwa Sportu o "odwołaniu lub przełożeniu na późniejszy termin wszelkich imprez sportowych, zgrupowań reprezentacji i wyjazdów zagranicznych\" oraz zaleceń Głównego Kapitanatu Sportowego przy Zarządzie Głównym, Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Zielonej Górze w trosce o bezpieczeństwo zawodników, sędziów i organizatorów postanawia odwołać w terminie do końca kwietnia 2020 roku wszelkie zawody wędkarskie wynikające z terminarza imprez Okręgu PZW w Zielonej Górze. Jeżeli będzie to możliwe zawody te zostaną rozegrane w późniejszym terminie.

 

Jednocześnie zalecamy, aby odwołać lub przesunąć zawody w kołach PZW, zaplanowane do końca kwietnia. W przypadku organizacji zawodów w kołach konieczne jest stosowanie środków bezpieczeństwa: nie dopuszczanie do zawodów osób z objawami chorobowymi, dezynfekcja rąk przed i po zawodach oraz rezygnacja z witania się poprzez podanie ręki - wystarczy „dzień dobry" lub „cześć" 😊 Przypominamy, że za bezpieczeństwo zawodników podczas zawodów wędkarskich odpowiada organizator.

 

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie i w mediach społecznościowych.

 

Dyrektor biura Prezes ZO
Wojciech Raunke Mirosław Kamiński

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.