Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Organizacja zawodów wędkarskich w związku z koronawirusem

W związku z zagrożeniem koronawirusem Covid-19 oraz na podstawie oficjalnej rekomendacji Polskiego Rządu oraz Ministerstwa Sportu o "odwołaniu lub przełożeniu na późniejszy termin wszelkich imprez sportowych, zgrupowań reprezentacji i wyjazdów zagranicznych\" oraz zaleceń Głównego Kapitanatu Sportowego przy Zarządzie Głównym, Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Zielonej Górze w trosce o bezpieczeństwo zawodników, sędziów i organizatorów postanawia odwołać w terminie do końca kwietnia 2020 roku wszelkie zawody wędkarskie wynikające z terminarza imprez Okręgu PZW w Zielonej Górze. Jeżeli będzie to możliwe zawody te zostaną rozegrane w późniejszym terminie.

 

Jednocześnie zalecamy, aby odwołać lub przesunąć zawody w kołach PZW, zaplanowane do końca kwietnia. W przypadku organizacji zawodów w kołach konieczne jest stosowanie środków bezpieczeństwa: nie dopuszczanie do zawodów osób z objawami chorobowymi, dezynfekcja rąk przed i po zawodach oraz rezygnacja z witania się poprzez podanie ręki - wystarczy „dzień dobry" lub „cześć" 😊 Przypominamy, że za bezpieczeństwo zawodników podczas zawodów wędkarskich odpowiada organizator.

 

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie i w mediach społecznościowych.

 

Dyrektor biura Prezes ZO
Wojciech Raunke Mirosław Kamiński

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin