Młodzieżowy Puchar Okręgu - 22.09.2019 - MPO 5 + Podsumowanie - Komunikat I

Okręgowa Komisja ds. Młodzieży działająca przy Polskim Związku Wędkarskim Okręg w Zielonej Górze informuje, że zawody wędkarskie dla młodzieży zaliczane do klasyfikacji Młodzieżowego Pucharu Okręgu odbędą się w dniu 22 września 2019 r.  na Zalewie Karaś w Lubsku.

Zawody w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej  rozegrane zostaną zgodnie z Regulaminem Zawodów MPO w kategoriach U-14 i U-18.

Po zakończeniu zawodów nastąpi podsumowanie oraz wręczenie nagród w indywidualnej oraz drużynowej klasyfikacji generalnej za cały cykl Młodzieżowego Pucharu Okręgu w 2019 r.   W zawodach „MPO" nie pobiera się opłaty startowej.

Więcej szczegółow w załączniku.

UWAGA:

W załączniku przedstawiamy mapkę dojazdową na zawody oraz do stanowisk z rozmieszczeniem możliwości zaparkowania samochodów. Do stanowisk dostęp jest na pieszo więc prosimy o zaopatrzenie się w miarę potrzeby w wózki transportowe lub systemy jezdne do podestów. Dostępne ścieżki dokoła łowiska udostępnione są tylko do poruszania się przez pieszych lub rowerzystów (Kategoryczny zakaz jazdy samochodami po ścieżkach).