Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

Młodzieżowy Puchar Okręgu - 22.09.2019 - MPO 5 + Podsumowanie - Komunikat I

Okręgowa Komisja ds. Młodzieży działająca przy Polskim Związku Wędkarskim Okręg w Zielonej Górze informuje, że zawody wędkarskie dla młodzieży zaliczane do klasyfikacji Młodzieżowego Pucharu Okręgu odbędą się w dniu 22 września 2019 r.  na Zalewie Karaś w Lubsku.

Zawody w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej  rozegrane zostaną zgodnie z Regulaminem Zawodów MPO w kategoriach U-14 i U-18.

 

Po zakończeniu zawodów nastąpi podsumowanie oraz wręczenie nagród w indywidualnej oraz drużynowej klasyfikacji generalnej za cały cykl Młodzieżowego Pucharu Okręgu w 2019 r.   W zawodach „MPO" nie pobiera się opłaty startowej.


Więcej szczegółow w załączniku.

 

UWAGA:

W załączniku przedstawiamy mapkę dojazdową na zawody oraz do stanowisk z rozmieszczeniem możliwości zaparkowania samochodów. Do stanowisk dostęp jest na pieszo więc prosimy o zaopatrzenie się w miarę potrzeby w wózki transportowe lub systemy jezdne do podestów. Dostępne ścieżki dokoła łowiska udostępnione są tylko do poruszania się przez pieszych lub rowerzystów (Kategoryczny zakaz jazdy samochodami po ścieżkach).

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin