Dofinansowanie zawodów z okazji dnia dziecka

DOFINANSOWANIE IMPREZY Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Okręgowa Komisja ds. Młodzieży informuje, że Koła / Kluby / Rejony chcące ubiegać się o dofinansowanie imprezy z okazji „Dnia Dziecka” w 2019 r. powinny przysłać do biura Okręgu wniosek o dofinansowanie.

Ostateczny termin złożenia wniosku to 15 maja 2019r.  liczy się data dostarczenia materiałów do biura Okręgu. Dopuszcza się wnioski złożone drogą elektroniczną.

Wnioski przysłane po terminie nie będą rozpatrywane ze względu na ropatrywanie wniosków przez komisję w dniu następnym.

Warunkiem uzyskania dofinansowania jest złożenie sprawozdania i rozliczenie poprzedniego dofinansowania z 2018 (dotyczy kół, które otrzymały dofinansowanie w poprzednim roku) oraz złożenie wniosku w terminie.

Termin na złożenie sprawozdania i rozliczenie imprezy komisja wyznaczyła do końca lipca 2019 r. Niezłożenie rozliczenia w tym terminie skutkować będzie utratą dofinansowania.

Komisja zastrzega sobie prawo do sprawdzenia jakości wykorzystywania dofinansowania podczas trwania imprez.