Feederowe Mistrzostwa Okręgu - Rywalizacja Zakończona !

Dnia 05.05.2019 na Kanale Dychowskim w okolicach Krzywańca rozegrana została III i ostatnia tura Feederowych Mistrzostw Okręgu i jednocześnie Grand Prix Okręgu na 2019 r. Koordynatorem przy współpracy z Okręgowym Kapitanatem Sportowym wszystkich tur był Mariusz Czapski wraz ze sklepem wędkarskim Fish-Net S.C. przy ul. Krętej 7.

Po rozegraniu III tur Feederowym Mistrzem Okręgu i jednocześnie Pierwsze miejsce w Feederowym GPO został Jakubas Grzegorz z Koła PZW nr 10 w Zielonej Górze. Drugie miejsce zajął Stróżyk Paweł z Koła PZW nr 10 w Zielonej Górze, na trzecim miejscu uplasował się  Kasprzak Krzysztof z Koła PZW nr 1 Wolsztyn.

Mistrz Okręgu będzie jeszcze miał okazję powalczyć w Feederowych Mistrzostwach Polski i z tego miejsca życzymy powodzenia i oczywiście taaaaakiej ryby. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników i zapraszamy do udziału w innych zawodach okręgowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do klasyfikacji generalnej w linku poniżej, tam przedstawiono szczegółowo rywalizację.

Klasyfikacja generalna - Feederowe MO i GPO na 2019.