Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

Okręgowa Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich - 27-28 kwietnia 2019 - Komunikat

Okręgowa Komisja ds. Młodzieży działająca przy PZW Okręg w Zielonej Górze zaprasza do udziału w Okręgowej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Wędkarskich 27 i 28 kwietnia 2019 r.


Zbiórka na stadionie do godziny 8:00


Okręgowa Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich odbędzie się w dniach 27-28.04.2019 r. i składać się będzie z czterech konkurencji:

I.         Test z wiedzy ekologiczno-wędkarskiej.

II.        Zawody sprawnościowe.

III.      Trójbój rzutowy.

IV.      Spławikowe zawody wędkarskie.

Pierwsze trzy konkurencje odbędą się 27.04.2019 r. na stadionie OSiR w Lubsku, a wyniki czwartej konkurencji spławikowych zawodów wędkarskich zostaną wyłonione z wyników zawodów Młodzieżowego Pucharu Okręgu, które odbędą się w dniu 28.04.2019 r. na łowisku Zalew Czerwieńsk.

Prawo startu w Olimpiadzie mają wszyscy członkowie PZW Okręgu Zielona Góra, którzy mają opłaconą składkę członkowską na rok 2019 oraz uczestnicy szkółek wędkarskich z terenu Okręgu PZW Zielona Góra nie będący członkami PZW.

Konkurencje rozgrywane są w klasyfikacji indywidualnej w kategoriach wiekowych:

do 12 lat (U-12), do 14 lat (U-14), do 16 lat (U-16),

Zawodników do startu w Olimpiadzie mogą zgłaszać szkółki, koła PZW z Okręgu Zielona Góra. Dopuszcza się możliwość indywidualnego zgłaszania zawodników z terenu Okręgu Zielona Góra przez ich opiekunów prawnych. Zgłoszenia zawodnika należy dokonać najpóźniej w dniu rozgrywania olimpiady do godz. 7.30.

W celu ułatwienia organizatorom przygotowania imprezy prosimy o zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie 68 453 73 33 lub mailowo mlodziez@pzw.zgora.pl do 24 kwietnia (Środa).

Olimpiada rozegrana zgodnie z Regulaminem Okręgowej Olimpiady Młodzieży w Sportach Wędkarskich w Okręgu PZW Zielona Góra w roku 2019

ZOSW Regulamin zawodów w dyscyplinie rzutowej.

Każdy uczestnik musi posiadać pisemną zgodę opiekuna

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin