Komunikaty

Okręgowa Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich - 27-28 kwietnia 2019 - Komunikat

Okręgowa Komisja ds. Młodzieży działająca przy PZW Okręg w Zielonej Górze zaprasza do udziału w Okręgowej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Wędkarskich 27 i 28 kwietnia 2019 r.

Zbiórka na stadionie do godziny 8:00

Okręgowa Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich odbędzie się w dniach 27-28.04.2019 r. i składać się będzie z czterech konkurencji:

I.         Test z wiedzy ekologiczno-wędkarskiej.

II.        Zawody sprawnościowe.

III.      Trójbój rzutowy.

IV.      Spławikowe zawody wędkarskie.

Pierwsze trzy konkurencje odbędą się 27.04.2019 r. na stadionie OSiR w Lubsku, a wyniki czwartej konkurencji spławikowych zawodów wędkarskich zostaną wyłonione z wyników zawodów Młodzieżowego Pucharu Okręgu, które odbędą się w dniu 28.04.2019 r. na łowisku Zalew Czerwieńsk.

Prawo startu w Olimpiadzie mają wszyscy członkowie PZW Okręgu Zielona Góra, którzy mają opłaconą składkę członkowską na rok 2019 oraz uczestnicy szkółek wędkarskich z terenu Okręgu PZW Zielona Góra nie będący członkami PZW.

Konkurencje rozgrywane są w klasyfikacji indywidualnej w kategoriach wiekowych:

do 12 lat (U-12), do 14 lat (U-14), do 16 lat (U-16),

Zawodników do startu w Olimpiadzie mogą zgłaszać szkółki, koła PZW z Okręgu Zielona Góra. Dopuszcza się możliwość indywidualnego zgłaszania zawodników z terenu Okręgu Zielona Góra przez ich opiekunów prawnych. Zgłoszenia zawodnika należy dokonać najpóźniej w dniu rozgrywania olimpiady do godz. 7.30.

W celu ułatwienia organizatorom przygotowania imprezy prosimy o zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie 68 453 73 33 lub mailowo mlodziez@pzw.zgora.pl do 24 kwietnia (Środa).

Olimpiada rozegrana zgodnie z Regulaminem Okręgowej Olimpiady Młodzieży w Sportach Wędkarskich w Okręgu PZW Zielona Góra w roku 2019

ZOSW Regulamin zawodów w dyscyplinie rzutowej.

Każdy uczestnik musi posiadać pisemną zgodę opiekuna