ROZSTRZYGNIĘCIE OFERT - SPRZEDAŻ I REALIZACJA BONÓW TOWAROWYCH JAKO NAGRÓD NA ZAWODY WĘDKARSKIE W ROKU 2019

W związku z zapytaniem ofertowym na SPRZEDAŻ I REALIZACJĘ BONÓW TOWAROWYCH JAKO NAGRÓD NA ZAWODY WĘDKARSKIE W ROKU 2019 rok dla PZW Okręg w Zielonej Górze dziękuję wszystkim zainteresowanym za złożenie ofert.

Termin składania ofert upłynął 13 marca 2019 r.

W dniu 1 kwietnia 2019 r., zebrała się Komisja Przetargowa powołana przez Zarząd Okręgu w celu wyboru najkorzystniejszej oferty. Do biura Okręgu PZW w Zielonej Górze wpłynęło 6 oferty. Komisja dokonała wyboru na podstawie oceny merytorycznej składanych ofert. Za najlepszą uznano ofertę Sklepu Wędkarskiego "WĘDKARSTWO 555" w Krośnie Odrzańskim.