Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

Morskie Mistrzostwa Okręgu 2019 - Wyniki

Morskie Mistrzostwa Okręgu PZW w Zielonej Górze zostały zorganizowane przez Koło nr 10 w Zielonej Górze przy współpracy z OKS. Według planu zawody miały odbyć się w Darłówku jednak z przyczyn niezależnych od organizatora zostały przeniesione do miejscowości Kołobrzeg. Z zaplanowanych na dwie tury w dniach 30.03.2019 i 31.03.2019) udało się rozegrać tylko I Turę (30.03.2019). Ze względu na komunikaty meteorologiczne, które wskazywały na załamanie pogody, II Tura została odwołana a wyniki z pierwszej zadecydowały o tym kto został Mistrzem Okręgu.

 

Mistrzem Okręgu PZW w Zielonej Górze w Dyscyplinie Morskiej został Wiesław Grzywna z Koła PZW nr 10 Zielona Góra. I Wicemistrzem Okręgu  został Sylwester Popczyk z Koła PZW nr 1 Krosno Odrzańskie. II Wicemistrzem Okręgu  został Zbigniew Wojtasik z Koła PZW nr 1 Lubsko, który złowił największą rybę zawodów (57,7 cm). Gratulujemy.

 

Wiesław Grzywna jako Mistrz zagwarantował sobie prawo startu w Mistrzostwach Polski i już teraz życzymy powodzenia i taaaaaaaaaaakiej ryby.

Szczegółowe wyniki przedstawione zostały w załączniku.

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin