Spotkanie Społecznej Straży Rybackiej - 07.02.2019 r.

Dnia 07.02.2019r pod przewodnictwem 1 - go wiceprezesa ZO PZW w Zielonej Górze ds. ochrony wód Zdzisława Kowalskiego i oraz koordynatora Okręgu PZW w Zielonej Górze odbyła się narada- spotkanie dot. oceny pracy i współpracy Społecznej Straży Rybackiej Okręgu PZW w Zielonej Górze za rok 2018 z Państwową Strażą Rybacką, Policją, Strażą Leśną. W naradzie uczestniczyli: Komendant Wojewódzki PSR w Gorzowie Wlkp. - Ireneusz Grabka, Komendant Posterunku Państwowej Straży Rybackiej w Zielonej Górze - Jacek Grzanka , przedstawiciel Rejonowej Dyrekcji Lasów Państwowych nadzorujących pracę Straży Leśnej - Grzegorz Kołodziej, przedstawiciele Policji z Komendy Miejskie Policji w Zielonej Gorze, komendanci powiatowi SSR i kierownicy grup z 9 powiatów w których Okręg PZW w Zielonej Górze posiada wody. Podczas prezentacji wykazano wyniki prace Społecznej Straży Rybackiej i współpracy z Policją PSR, Strażą Leśną w Okręgu PZW Zielona Góra w roku 2018. Wyniki omówiono z podziałem na poszczególny powiaty, wykazując zaangażowanie SSR w realizacji zadań dot. ochrony wód. Zaproszeni goście podczas swoich wystąpień pozytywnie wypowiadali się o pracy SSR, deklarowali dalsza współpracę i wspólne działania na rzecz ochrony wód.