WNIOSKI NA ODZNAKI HONOROWE PZW 2020

Komunikaty | 2020-01-27 | Publikujący: Rejon PZW Zielona Góra

Dotyczy: składania wniosków z Kół na odznaczenia i wyróżnienia.

W związku z przypadającą w 2020 roku 70 rocznicą powstania Polskiego Związku Wędkarskiego. Okręgowa Komisja Odznaki na wniosek Prezesa Zarządu kol. Mirosława Kamińskiego celem szybszego rozpatrzenia wniosków i dostarczenia ich do ZG PZW postanowiła :

1.       Wnioski z Kół PZW na odznaki z uwzględnieniem Brązowej Odznaki  powinny trafić do Rad Rejonów najpóźniej do dnia 20.02.2020. Po tym terminie wnioski nie będą rozpatrywane.

2.
Dla przypomnienia pkt. 4  Rozdział  I :
Odznaka PZW może być nadana członkowi PZW , który wniósł istotny wkład w rozwój Polskiego Związku Wędkarskiego, jego struktur organizacyjnych , podstaw  materialnych , gospodarki rybackiej i wędkarskiej , ochronę wód , sport wędkarski oraz podniesienie etyki wędkarskiej.
Jak z powyższego wynika nadanie  odznaki nie dotyczy tylko i wyłącznie działaczom zarządów kół i organów statutowych koła ale wszystkim członkom Koła.
Musimy odejść od utartych stereotypów i dać szansę wszystkim.
Wnioski należy składać na drukach pobranych ze strony internetowej Zarządu Okręgu PZW Zielona Góra w zakładce : druki do pobrania.

Przewodniczący OKO

Henryk Nowak