Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Podsumowanie MPO

Aktualności | 2017-11-19 | Publikujący: Koło PZW Lubsko nr 1

W piątkowe popołudnie, 17 listopada, w siedzibie Okręgu PZW w Zielonej Górze odbyło się podsumowanie tegorocznej edycji Młodzieżowego Pucharu Okręgu.
Dwunastu najlepszych zawodników w kategoriach U-14 i U-18 odebrało puchary i nagrody za wyniki w cyklu spławikowych zawodów wędkarskich. W spotkaniu uczestniczyła młodzież z rodzicami i opiekunami oraz członkowie Okręgowej Komisji ds. Młodzieży: Grzegorz Rutkowski, Mariusz Brzeziński i Paweł Stróżyk.
Uroczystość poprzedzono prezentacją zdjęć z najciekawszych momentów zawodów.
W kategorii U-14 najlepszy wynik w sezonie uzyskał Maciej Niewiadomski z koła PZW nr 1 w Lubsku, przed Bartoszem Szymczakiem i Krzysztofem Ksiukiem (Lubsko 1). Z powodu problemów z dojazdem, nagrody dla Maćka i Bartka odebrał tata Macieja pan Jacek Niewiadomski.
W kategorii U-18 zwyciężył Marcel Jędraszak z koła PZW Nowa Sól 8, przed Patrykiem Goikiem i Jakubem Graczykiem (Lubsko 1). Szczegółową klasyfikację przedstawiono w zestawieniu na stronie internetowej okręgu:
http://www.pzw.org.pl/…/klasyfikacja_generalna_mpo_na_rok_2…
Spotkanie było okazją do rozmowy na temat planów rozwoju działalności z młodzieżą w Okręgu PZW w Zielonej Górze oraz oczekiwań młodzieży w zakresie organizacji zawodów wędkarskich.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin