0

Mamy Mistrzów Okręgu w dyscyplinie spinningowej!

W dniu 13 sierpnia odbyły się trzecie z cyklu mistrzowskiego zawody zaliczane do klasyfikacji Spinningowych Mistrzostw Okręgu PZW Zielona Góra.

W klasyfikacji seniorów, pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Okręgu wywalczył kol. Paweł HERBA z WKS Kleń Sulechów uzyskując w sumie 10 punktów. Wicemistrzem Okręgu został kol. Grzegorz WOŹNICZKA z WKS Spinrock Cigacice (17 punktów). Na trzecim miejscu podium stanął kol. Krzysztof Kaczmarek z koła PZW nr 1 w Żaganiu z wynikiem końcowym 18 punktów.

W kategorii juniorów tytuł Spinningowego Mistrza Okręgu zdobył kol. Patryk Świątkiewicz z WKS Kleń Sulechów przed wicemistrzem, kol. Przemkiem Krzyśko z nowosolskiej ósemki i na 3 miejscu uplasował się kol. Maciej Galacki z WKS Okoń Krosno.