Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Nowe Władze Okręgu na kadencję 2017-2020 wybrane.

W niedzielę 25 czerwca odbył się XXVIII Okręgowy Zjazd Delegatów. 131delegatów z kół naszego Okręgu wybierało nowe Władzy i Organy PZW.

 

 

Nowym Prezesem wybrany na kadencję 2017-2020 został kol. Mirosław Kamiński z koła PZW nr 3 w Krośnie Odrz.

 

 

Wybrano nowy Zarząd Okręgu w składzie:

Aleksandrowicz Czesław             – koło PZW Żagań 1

Banaszczyk Leszek                       – koło PZW Gubin 1

Brzeziński Mariusz                     – koło PZW Zielona Góra 13

Chorab Dariusz                                         – koło PZW Nowa Sól 7

Cyra Mirosław                             – koło PZW Krosno 3

Dyzmański Rafał                          – koło PZW Torzym

Horochowski Zdzisław                – koło PZW Krosno 3

Jędrysiak Robert                         – koło PZW Sulechów 1

Kołodziejczak Czesław                – koło PZW Gozdnica

Kowalski Zdzisław                       – koło PZW Zielona Góra 4

Łuckiewicz Tomasz                      – koło PZW Żary 8

Michalski Sławomir                     – koło PZW Bobrowniki

Nowak Henryk                             – koło PZW Zielona Góra 13

Rutkowski Grzegorz                    – koło PZW Lubsko 1

Sobiak Robert                             – koło PZW Zielona Góra 10

Weber Edmund                           – koło PZW Kargowa 1

Zankowicz Eugeniusz                  – koło PZW Lubsko 1

 

 

Wybrano Okręgową Komisję Rewizyjną w składzie:

Dziemidok Leszek                        – koło PZW Sława

Kaiser Marek                               – koło PZW Żary 1

Mielżyński Jan                             – koło PZW Sulechów 1

Nowak Grzegorz                          – koło PZW Trzebiechów

Olejniczak Marian                       – koło PZW Gubin 1

Rusek Grzegorz                           – koło PZW Iłowa

Skibiński Henryk                          – koło PZW Zielona Góra 11

Strzempek Henryk                       – koło PZW Babimost

 

 

Okręgowy Sąd Koleżeński wybrany został w następującym w składzie:

Andrzejewski Julian                    – koło PZW Sulechów 3

Bohatkiewicz Zbigniew               – koło PZW Żary 4

Gajek Jan                                    – koło PZW Małomice

Napierała Ryszard                       – koło PZW Świebodzin 2

Omachel Paweł                           – koło PZW Przyborów

Paradziński Władysław               – koło PZW Zielona Góra 10

Taberski Jan                                – koło PZW Gubin 4

Zielenda Maciej                           – koło PZW Wolsztyn

 

BG

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin