Porozumienia

Porozumienia 2017 - PZW Okręg Wrocław

Prawo do wędkowania na wszystkich użytkowanych wodach udostępnionych do powszechnego wędkowania, nabywają Członkowie kół PZW Okręgów Wrocław i Zielona Góra, którzy wykupią:

• w przypadku Członków PZW Okręg w Zielonej Górze – składkę okręgową na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu oraz ulgową roczną składkę okręgową na zagospodarowanie i ochronę wód obowiązującą w 2017 r. w PZW Okręg we Wrocławiu w kwocie 70,00 zł,

• w przypadku Członków PZW Okręgu we Wrocławiu – składkę okręgową na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu oraz ulgowa roczną składkę okręgową na zagospodarowanie i ochroną wód obowiązująca w 2017 r. w PZW Okręg w Zielonej Górze w kwocie 77,00 zł.

• Członkowie PZW Okręgu we Wrocławiu oraz Członkowie PZW Okręgu w Zielonej Górze odznaczeni Złotą Odznaką z Wieńcami, którzy wnieśli składkę członkowską ogólnozwiązkowa oraz okręgowa na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do otrzymania bezpłatnego zezwolenia na wędkowanie na wodach okręgów objętych porozumieniem.

• Członkowie Honorowi PZW są zwolnieni z wnoszenia składek okręgowych

• Obowiązuje rejestracja połowów wędkarskich. Rejestr Amatorskiego Połowu Ryb jest integralną częścią zezwolenia.