Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Porozumienia

Porozumienia 2017 - PZW Okręg Wrocław

 

Prawo do wędkowania na wszystkich użytkowanych wodach udostępnionych do powszechnego wędkowania, nabywają Członkowie kół PZW Okręgów Wrocław i Zielona Góra, którzy wykupią:

  • w przypadku Członków PZW Okręg w Zielonej Górze – składkę okręgową na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu oraz ulgową roczną składkę okręgową na zagospodarowanie i ochronę wód obowiązującą w 2017 r. w PZW Okręg we Wrocławiu w kwocie 70,00 zł,

  • w przypadku Członków PZW Okręgu we Wrocławiu – składkę okręgową na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu oraz ulgowa roczną składkę okręgową na zagospodarowanie i ochroną wód obowiązująca w 2017 r. w PZW Okręg w Zielonej Górze w kwocie 77,00 zł.

  • Członkowie PZW Okręgu we Wrocławiu oraz Członkowie PZW Okręgu w Zielonej Górze odznaczeni Złotą Odznaką z Wieńcami, którzy wnieśli składkę członkowską ogólnozwiązkowa oraz okręgowa na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do otrzymania bezpłatnego zezwolenia na wędkowanie na wodach okręgów objętych porozumieniem.

  • Członkowie Honorowi PZW są zwolnieni z wnoszenia składek okręgowych

  • Obowiązuje rejestracja połowów wędkarskich. Rejestr Amatorskiego Połowu Ryb jest integralną częścią zezwolenia.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin