Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Porozumienia

Porozumienia 2017 - PZW Okręg Katowice

 

Prawo do wędkowania, na wodach otwartych ogólnie udostępnionych z wyłączeniem łowisk specjalnych, na zasadzie wzajemności, nabywają Członkowie kół PZW Okręgów zawierających porozumienie, którzy posiadają składkę członkowską oraz składkę okręgową na ochronę i zagospodarowanie wód na 2017 rok wykupione w macierzystym Okręgu, oraz:

  • w przypadku Członków PZW Okręg w Zielonej Górze – ulgową roczną składkę okręgową na zagospodarowanie i ochronę wód obowiązującą w 2017 r. w PZW Okręg w Katowicach wysokości 55,00 zł,

  • w przypadku Członków PZW Okręg w Katowicach – ulgowa roczną składkę okręgową na zagospodarowanie i ochroną wód obowiązująca w 2017 r. w PZW Okręg w Zielonej Górze w kwocie 77,00 zł.

  • Członkowie PZW Okręgu w Katowicach oraz Członkowie PZW Okręgu w Zielonej Górze odznaczeni Złotą Odznaką z Wieńcami, którzy wnieśli składkę członkowską ogólnozwiązkowa oraz okręgowa na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do otrzymania bezpłatnego zezwolenia na wędkowanie na wodach okręgów objętych porozumieniem.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin