Porozumienia

Porozumienia 2017 - PZW Okręg Katowice

Prawo do wędkowania, na wodach otwartych ogólnie udostępnionych z wyłączeniem łowisk specjalnych, na zasadzie wzajemności, nabywają Członkowie kół PZW Okręgów zawierających porozumienie, którzy posiadają składkę członkowską oraz składkę okręgową na ochronę i zagospodarowanie wód na 2017 rok wykupione w macierzystym Okręgu, oraz:

• w przypadku Członków PZW Okręg w Zielonej Górze – ulgową roczną składkę okręgową na zagospodarowanie i ochronę wód obowiązującą w 2017 r. w PZW Okręg w Katowicach wysokości 55,00 zł,

• w przypadku Członków PZW Okręg w Katowicach – ulgowa roczną składkę okręgową na zagospodarowanie i ochroną wód obowiązująca w 2017 r. w PZW Okręg w Zielonej Górze w kwocie 77,00 zł.

• Członkowie PZW Okręgu w Katowicach oraz Członkowie PZW Okręgu w Zielonej Górze odznaczeni Złotą Odznaką z Wieńcami, którzy wnieśli składkę członkowską ogólnozwiązkowa oraz okręgowa na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do otrzymania bezpłatnego zezwolenia na wędkowanie na wodach okręgów objętych porozumieniem.