Porozumienia

Porozumienie z PZW Okręg w Gorzowie Wlkp. 2016 r.

Porozumienie zawarte z Okręgiem PZW w Gorzowie Wlkp. w zakresie wnoszenia ulgowych opłat okresowych oraz opłaty rocznej na jedną wybraną wodę z 50% zniżką za wędkowanie na wodach ogólnodostępnych obu Okręgów.

1. Jednolite składki okresowe na wody nizinne w obu okręgach:

• za 1 dzień z brzegu i z lodu 10,00 zł

• za 7 dni z brzegu i z lodu 20,00 zł

• za 14 dni z brzegu i z lodu 30,00 zł

2. Wysokość składek okresowych na wody górskie dla wędkarzy Okręgu PZW w Gorzowie Wlkp. zamierzających wędkować na wodach górskich Okręgu PZW w Zielonej Górze:

• za 1 dzień z brzegu i z lodu 23,00 zł

• za 3 dni z brzegu i z lodu 30,00 zł

• za 7 dni z brzegu i z lodu 43,00 zł

• za 14 dni z brzegu i z lodu 50,00 zł

Wędkarze Okręgu PZW w Zielonej Górze zamierzający wędkować ze środków pływających na wodach Okręgu w Gorzowie Wlkp. są zobowiązani do wniesienia dodatkowo opłaty w wysokości 25 zł, płatnej raz w roku do w/w zezwoleń.

Wszystkie wymienione opłaty dotyczą tylko członków zrzeszonych w Okręgu PZW w Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze. Dodatkowo obydwa umawiające się Okręgi w Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze ustalają, że ich członkowie mają prawo do wędkowania na zasadach wzajemności w wodach rzeki Ilanki 2 oraz rzeki Pliszki 6 pod warunkiem posiadania opłaconej rocznej okręgowej składki na ochronę i zagospodarowanie wód w swoim Okręgu.

Z wędkowania wyłączony jest fragment rzeki Ilanki od górnej granicy rezerwatu przyrody „Dolina Ilanki” do lewostronnego dopływu znajdującego się w granicach działki nr 26 obręb Pniów.