Obrady Zarządu i konferencja

W piątek 8 maja, w ośrodku Pod Modrzewiem w Kosobudzu obradował Zarząd Okręgu PZW w Zielonej Górze. Członkowie ZO z Zielonej Góry i z Gorzowa Wlkp. wzięli również udział w konferencji naukowej pt. "Lubuskie Wędkarstwo - współpraca, zagospodarowanie i ochrona wód".

Członkowie ZO podjeli szerego uchwał regulujących zasady pracy Biura Okręgu oraz przyjęli uchwały dotyczące udzielenia pełnomocnictw dla Kół i Wędkarskich Klubów Sportowych.

W konferencji prelekcje wygłosili:

- Ryszard Orzechowski (specjalista z Lubuskiego Zepsołu parków Krajobrazowych). Tytuł prelekcji: Wędkarz w Parku krajobrazowym"

- Agnieszka Cackowska (główna księgowa Okregu ZPW w Gorzowie Wlkp.). Tytuł prelekcji: "Wykorzystanie platformy geolokalizacyjnej jako narzędzia w walce z kłusownikami i zagrożeniami dla środowiska naturalnego"

- Marcin Zając (dyrektor firmy AMB Software). Tytuł prelekcji: "Aplikacja Wędkarz jako narzędzie służące Społecznej Straży Rybackiej".

(ds)