E-ZEZWOLENIE - ZAPŁAĆ ZA WĘDKOWANIE

System Zakupu Zezwoleń w Okręgu PZW w Zielonej Górze pozwala na opłatę za zezwolenie okresowe (1,3,7,14 do końca roku) oraz opłacenie składek członkowskich.

Istnieje możliwość opłacenia składki członkowskiej w postaci:

- składka członkowska + składka pełna na ochronę i zagospodarowanie wód - mężczyźni

- składka członkowska + składka pełna na ochronę i zagospodarowanie wód - kobiety

- składka członkowska + składka pełna na ochronę i zagospodarowanie wód - członek uczestnik do 16 roku życia

- składka członkowska + składka niepełna na ochronę i zagospodarowanie wód (bez środków pływających) - mężczyźni

- składka uzupełniająca do  środków pływających

- cegiełka - dobrowolna opłata na młodzież

Przy opłaceniu składki członkowskiej oraz składki na ochronę i zagospodarowanie wód niezbędną i istotną daną będzie wpisanie przynależności do koła wędkarskiego. Informację na ten temat znajdziemy w legitymacji, gdzie wklejone są znaczki. Na pieczątce koła przybitej na ostatnio wklejonych znaczkach lub pod nimi znajdziemy taką informację.

Na adres mailowy „przyjdzie" zezwolenie, rejestr połowu ryb oraz zasady wędkowania na wodach PZW Okręg w Zielonej Górze. Zezwolenie oraz rejestr połowu w formie elektronicznej należy wydrukować i wraz z wydrukowanym potwierdzeniem zapłaty dołączyć do legitymacji. Zezwolenie ważne jest tylko z wydrukowanym potwierdzeniem zapłaty.

Kiedy na adres mailowy przyjdzie potwierdzenie dokonania transakcji a nie dojdzie zezwolenie prosze sprawdzić folder "SPAM".

UWAGA:

Zezwolenie należy zachować w celu potwierdzenia ciągłości opłaconych składek przez skarbnika koła w przyszłym roku.

W celu wykupienia zezwolenia okresowego lub składki członkowskiej kliknij w link poniżej.

Każda osoba dokonuje indywidualnej opłaty. W celu opłacenia składki np. dla dziecka należy jeszcze raz przejść procedurę opłacenia składki z danymi dziecka.

>> Zezwolenie okresowe | Składki członkowskie* <<