E-ZEZWOLENIE - ZAPŁAĆ ZA WĘDKOWANIE

System Zakupu Zezwoleń w Okręgu PZW w Zielonej Górze pozwala na opłatę za zezwolenie okresowe (1,3,7,14 do końca roku) oraz opłacenie składek członkowskich.

Opłacając składkę członkowską stajemy się członkiem PZW Okręg w Zielonej Górze.

Osoby, które wcześniej opłaciły składki w innych okręgach (nie dotyczy zezwoleń okresowych) nie mogą skorzystać z możliwości uzyskania zezwolenia za pomocą tego systemu. Nie można przynależeć jednocześnie do dwóch okręgów PZW.

Istnieje możliwość opłacenia składki członkowskiej w postaci:

- składka członkowska + składka pełna na ochronę i zagospodarowanie wód - mężczyźni

- składka członkowska + składka pełna na ochronę i zagospodarowanie wód - kobiety

- składka członkowska + składka pełna na ochronę i zagospodarowanie wód - członek uczestnik do 16 roku życia

- składka członkowska + składka niepełna na ochronę i zagospodarowanie wód (bez środków pływających) - mężczyźni

- składka uzupełniająca do  środków pływających

- cegiełka - dobrowolna opłata na młodzież

Przy opłaceniu składki członkowskiej oraz składki na ochronę i zagospodarowanie wód niezbędną i istotną daną będzie wpisanie przynależności do koła wędkarskiego. Informację na ten temat znajdziemy w legitymacji, gdzie wklejone są znaczki. Na pieczątce koła przybitej na ostatnio wklejonych znaczkach lub pod nimi znajdziemy taką informację (wpisujemy Koło Wędkarskie należące do Okręgu PZW w Zielonej Górze).

Na adres mailowy „przyjdzie" zezwolenie, rejestr połowu ryb oraz zasady wędkowania na wodach PZW Okręg w Zielonej Górze. Zezwolenie oraz rejestr połowu w formie elektronicznej należy wydrukować i wraz z wydrukowanym potwierdzeniem zapłaty dołączyć do legitymacji. Zezwolenie ważne jest tylko z wydrukowanym potwierdzeniem zapłaty.

Kiedy na adres mailowy przyjdzie potwierdzenie dokonania transakcji a nie dojdzie zezwolenie prosze sprawdzić folder "SPAM".

UWAGA:

Zezwolenie należy zachować w celu potwierdzenia ciągłości opłaconych składek przez skarbnika koła w przyszłym roku.

W celu wykupienia zezwolenia okresowego lub składki członkowskiej kliknij w link poniżej.

Każda osoba dokonuje indywidualnej opłaty. W celu opłacenia składki np. dla dziecka należy jeszcze raz przejść procedurę opłacenia składki z danymi dziecka.

>> Zezwolenie okresowe | Składki członkowskie* <<